ПРО НАС

Чому улюблені виставки Харкова - це ми?

Виставкова компанія «ADT» була заснована в 2005 році.

До 2018 року ми провели понад 200 виставкових заходів у Харкові.

Щорічно, це 15 різних виставок та ярмарок.

На окрему увагу заслуговують наші спеціалізовані виставки!

Виставка-продаж професійної косметики «Харків-BEAUTY» збирає відвідувачів і учасників з усієї України. Величезна програма найрізноманітніших майстер-класів для фахівців beauty-індустрії привертає величезну кількість професіоналів і просто людей, що піклуються про свою зовнішність.

Виставка-продаж «Ювелір Еліт Харків» збирає поціновувачів ювелірного мистецтва, охочих придбати якісні вироби за приємними цінами від виробників.

Виставка-продаж «Хутряна виставка» радує жінок найширшим асортиментному хутряних виробів за доступними цінами.

Виставка навчальних закладів «Освіта Слобожанщини» допомагає дітям і їх батькам зробити вибір майбутньої професії і місця подальшого навчання.

Спеціалізована стоматологічна виставка «Kharkov Dental Days» пропонує лікарям-стоматологам знайомитися з новинками ринку і вдосконалювати свої навички на навчальних майстер-класах та обмінюватися досвідом і думками.

Виставка-форум «Kharkiv PROM Days» - професійна промислова подія Харківщини!

Спеціалізована ВИСТАВКА-ФОРУМ «Kharkiv КІП Days» - Контрольно вимірювальна техніка, електрообладнення, електроніка. КВП - ІНФОРМАТИКА - ПРИЛАДИ.

Наші традиційні «Сімейні ЯРМАРКИ» в харківському Палаці Спорту мають широке коло постійних відвідувачів, які завжди чекають ці заходи. У нас завжди беруть участь вітчизняні виробники, яких ми прагнемо всіляко підтримувати. Харків'яни дуже люблять і чекають наш Сімейний ЯРМАРОК. Також, ми завжди проводимо сезонні заходи для любителів вирощувати рослини.

Ми щиро прагнемо створити приємну та продуктивну атмосферу на всіх наших заходах.

Запрошуємо Вас відвідувати майбутні виставки Харкова!