top of page

ПРО НАС

Чому улюблені виставки Харкова - це ми?

Виставкова компанія «ADT» була заснована в 2005 році.

До 2022 року ми провели 249 виставкових заходів у Харкові.

Щорічно, це 15 різних виставок та ярмарок.

На окрему увагу заслуговують наші спеціалізовані виставки!

Виставка-продаж професійної косметики «Харків-BEAUTY» збирає відвідувачів і учасників з усієї України. Величезна програма найрізноманітніших майстер-класів для фахівців beauty-індустрії привертає величезну кількість професіоналів і просто людей, що піклуються про свою зовнішність.

Виставка-продаж «Ювелір Еліт Харків» збирає поціновувачів ювелірного мистецтва, охочих придбати якісні вироби за приємними цінами від виробників.

Виставка-продаж «Виставка хутра» вражає жінок широким асортиментом хутряних та шкіряних виробів за доступними цінами.

Виставка навчальних закладів «Освіта Слобожанщини» допомагає дітям і їх батькам зробити свідомий вибір майбутньої професії і освітні заклади для подальшого навчання.

Спеціалізована стоматологічна виставка «Kharkov Dental Days» пропонує лікарям-стоматологам знайомитися з новинками галузі і вдосконалювати свої навички на навчальних майстер-класах та обмінюватися досвідом і думками.

Виставка-форум «Kharkiv PROM Days» - професійна промислова подія Харківщини!

Спеціалізована ВИСТАВКА-ФОРУМ «Kharkiv КІП Days» - Контрольно вимірювальна техніка, електрообладнення, електроніка. КВП - ІНФОРМАТИКА - ПРИЛАДИ.

Наші традиційні «Сімейні ЯРМАРКИ» в харківському Палаці Спорту мають широке коло постійних відвідувачів, які завжди чекають ці заходи. У нас завжди беруть участь вітчизняні виробники, яких ми всеціло підтримуєм. Харків'яни дуже люблять і чекають наш Сімейний ЯРМАРОК. Також, ми завжди проводимо сезонні заходи для любителів вирощувати рослини.

На наших заходах завжди панує приємний вайб та продуктивна бізнес-атмосфера. Взаємодія посмішки першого знайомства до рукопожаття постійного партнера. 

Запрошуємо Вас відвідувати майбутні виставки Харкова!

bottom of page