top of page

чт, 02 вер.

|

Арт-завод Механіка - Паркова зона

BEAUTY Вечірка

Головна "туса" бьюті-чаривниць!

BEAUTY Вечірка
BEAUTY Вечірка

місто та час:

02 вер. 2021 р., 18:30

Арт-завод Механіка - Паркова зона, вулиця Плеханівська, 126, Харків, Харківська область, Украина, 61000

про захід

Ну що, наші найкрасивіщі?!!

Маємо для вас СЮРПРИЗ!!! 

ЗАПАЛЬНУ Б’ЮТІ-ВЕЧІРКУ ХАРКОВА!!!

Запрошуємо всіх-всіх хто має відношення до Beauty-індустрії – перукарів, майстрів нігтьової естетики, косметологів, візажистів, бровистів, майстрів епіляції, всіх, хто продає або навчає в  Beauty-індустрії. Початківців, профі або тих, хто тільки ще планує долучитися до цієї сфери.) 

Ми так давно не збиралися в неформальній обстановці, щоб поспілкуватися, випити коктейлю, потанцювати! А може Ви хотіли би познайомитися з  відомими майстрами-професіоналами України, але не знали як це зробити? А може Ви б хотіли побачити своїх колег, з якими колись перетинались на навчанні, або на б’юті-заходах нашого міста або України?

Ми запрошуємо всіх приєднатися до ЗАПАЛЬНОЇ Б’ЮТІ-ВЕЧІРКІ! Паркова зона Арт-заводу Механіка з зеленими газонами та комфортними кріслами-мішками створить ідеальні умови для вечірки. Працюючі бари запропонують Вам придбати любий коктейль на ваш смак! Хедлайнерами вечіркі стануть чудові ліричні виступи харків’янки Розалі Номбре, зірки Холостяка 11 і вибухово-запальні  виступи чоловічої кавер-групи Mell Rose Music Band. Дівчата, це будь щось!!!

Тож, чекаємо всіх! Запалимо разом?:)

2 вересня 2021

Арт-завод Механіка, Паркова зона

Вартість вхідного квитка – 200 грн.

КВИТОК запрошення

  • BEAUTY вечірка

    Запрошуємо всіх-всіх хто має відношення до Beauty-індустрії – перукарів, майстрів нігтьової естетики, косметологів, візажистів, бровистів, майстрів епіляції, всіх, хто продає або навчає в Beauty-індустрії. Початківців, профі або тих, хто тільки ще планує долучитися до цієї сфери.) Ми так давно не збиралися в неформальній обстановці, щоб поспілкуватися, випити коктейлю, потанцювати!

    200,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

запросити друга

bottom of page